Прокуратурою Сколівського району проведено перевірку за матеріалами, які надійшли з Сколівського РВ ГУМВСУ у Львівській області, щодо одержання хабара завідувачем сектору контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, ДПІ у Сколівському районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
З’ясовано, що завідувач сектору ДПІ у Сколівському районі 23.03.10 в приміщенні службового кабінету домовився з фізичною особою – підприємцем про передачу йому (податківцю) хабара в розмірі 400 доларів США за непроведення перевірок додержання податкового законодавства упродовж 10 місяців 2010 року в одному з продуктових магазинів, розташованому в смт. Славсько. При одержанні обумовленої суми хабара 24.03.10 завідувач сектором ДПІ у Сколівському районі був затриманий працівниками УДСБЕЗ ГУМВСУ у Львівській області, а предмет хабара – вилучений.
За визначеним фактом 26.03.10 прокуратурою Сколівського району порушено кримінальну справу стосовно завідувача сектору контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, ДПІ у Сколівському районі, за ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 368 КК України.
Досудове слідство у кримінальній справі проводиться прокуратурою Сколівського району. Коментарі (0) | Роздрукувати | |