Зробити стартовою  |  Додати у вибране  |  RSS 2.0
Додати новину 
Львівська
газета Суботня пошта
       
Політика |  Діловий світ |  Суспільство |  Погляд |  Кримінал |  Здоров'я |  Культура |  Спорт |  Туризм |  Пряма мова |  Фоторепортаж |  Всі новини 
                    Закарпатський «Зварич»          Конвертаційний центр відмивав по 65 мільйонів в рік          Чи потоне Львів у смітті?          Львівський БЮТ знову не в опозиції (ФОТОКОПІЯ)          Чат з Петром Онищаком          Парламентарії припинили повноваження нардепа-бютівця Лозінського          Регіонали бояться втратити депутатської недоторканності, - Кожем’якін          Обмін народу на посади          
Фоторепортаж
Міліція бігала за голими та заваджала працювати журналістам

Міліція бігала за голими та заваджала працювати журналістам

Свавілля
»  У Малехові – чергова земельна афера
»  Контролери змусили сплатити штраф сторонню особу, котра стала свідком цькування студентки, що мала пільговий студентський квиток, але забула студентське посвідчення (+ АУДІО)
»  Безодня ЛАЗівського протистояння
Слухати
Погляд
»  Скандал довкола одіозного Рахівського прокурора набирає обертів
»  Ровесники незалежності. Брати та сестри України…
»  «Когда едешь у Европу, сонце светит прямо в…» або монологічний діалог Україна-ЄС

Курс долара
Погода в Львові
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Календар
«    Липень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архів новин

Відео
Загрузка...
Партнери
Медіастар
Інтернет-видання
Новини західної України
RedTram – система пошуку новин
Львівська газета Суботня пошта


» Йти у прийми до «головного сантехніка» Балоги - соромно
грудень, 26 2008 | Актуально
Йти у прийми до «головного сантехніка»  Балоги - соромноПодейкують, що 17 січня заплановано об‘єднавчий з‘їзд політичних партій «Народний союз Наша Україна» та «Єдиний центр». Процес об‘єднання НСНУ та ЄЦ в одну партію насправді має стати прихованим актом поглинання «Нашої України» дітищем головного президентського сантехніка Віктора Балоги – партією «Єдиний центр». Нове політичне утворення матиме назву «Наша Україна», що буде банальним виявом вдячності до Ющенка, який фактично випхнув на вершину влади вірного учня Віктора Медведчука Балогу. Про це «МЕДІАСТАР» повідомив Юрій ГРИМЧАК, народний депутат від НУНС.

- Фактичне приєднання «Нашої України», лідером якої віднедавна став Віктор Ющенко, до партії Балоги – Кріля є яскравим підтвердженням нинішнього статусу Президента у секретаріаті Віктора Балоги, - наголошує депутат. - Це також і демонстрація «політичної зрілості» глави держави. Адже треба бути хіба що сліпоглухонімим, аби не розуміти, що саме зі створення політичної партії «Єдиний центр» та її виокремлення у блоці «Наша Україна – Народна самооборона» почався розвал демократичної коаліції. Поява «Єдиного центру» у складу фракції «НУ – НС» - це була звичайна зрада демократичних сил людьми Балоги. Але не пройшло й півроку, як президент в політичному екстазі вирішив злитися зі зрадниками, які зруйнували демократичну більшість та поставили країну на межу економічного провалля.
За словами Юрія Гримчака, такі плани є особистою справою Президента та його не чисельних союзників з партії «Наша Україна», куди і до кого приєднуватися.

- На мою думку, Ющенку мало б бути соромно йти у прийми до свого «головного сантехніка» незалежно від того, як цей крок буде обставлено перед очима громадськості. Видно Віктор Ющенко реально відчуває свій політичний рейтинг, свій вплив у державі, якщо відважився на такий крок.

Коментарі (2) | Роздрукувати |

 (голосів: 0)
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Інші новини по темі:

{related-news}
 


» #1 написав: sokil (26 грудень 2008 13:26)


Группа: Гости
Публикацій: 0
Коментарів: 0
"вікторіансько" - "юліанська" епоха в Україні: Віктор Медведчук, Віктор Янукович, Віктор Ющенко, Віктор Балога і Юлія Тимошенко, коли ж вона вже закінчиться?

цитувати | |
 


» #2 написав: zvezda (26 грудень 2008 13:58)


Группа: Посетители
Публикацій: 0
Коментарів: 3
Є два варіанти завершення епохи: 1) коли рак на горі свисне і 2) коли відбудуться Президентські вибори 2010 року.

цитувати | |
 

» Додавання коментаря
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:

Код:
Включите цю картинку для відображення коди безпеки
відновити код
Введіть код:

 


Загрузка...
Завантаження ...
ВХІД В ЧАТ
Анонси
Львів
»  У Львові студенти прийшли підтримати Вакарчука в дощ (ФОТО)
»  На сесії Львівської міськради депутати подумають, що робити з аварійними мостами
»  На Личаківському цвинтарі у Львові перепоховають Дмитра Ісаєвича
»  Протест таксистів у Львові (ФОТОРЕПОРТАЖ)
»  Справність Левандівського мосту у Львові перевірить Тимошенко
»  Ціна сміття для Львова: як Садовий кинув мешканців Грибовичів
»  Львівська міськрада пропонує мешканцям альтернативу ЖЕКам
Робота в Україні
Загрузка...
работа менеджер, водій, маркетолог тощо
Новини Кіно і ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Опитування
Коли в Україні закінчиться "український рамадан"?

Коли самогонка скінчиться (а вона не скінчиться ніколи)
Коли баба Параска президента знову полюбить
Коли росіяни газ пустять
Коли на горі рак свисне
Ніколи

Популярні
статті
» У Львові провели акцію «Україна без наркоти» (ФОТО)
» 68-річчя відновлення Української держави у Львові (ФОТО ...
» Петро Писарчук про волосся, що стає дибки
» На Левандівському ринку спалахнула пожежа (ФОТОРЕПОРТАЖ ...
» ЧАТ Петро ПИСАРЧУК
» У Києві відбудеться пікет на захист громадян, що зруйну ...
» „Танці з викладачами” до дня журналіста (ФОТОРЕПОРТАЖ)
» „Реквієм” Герста: по кому дзвін?
» ЧАТ Петро ПИСАРЧУК
» Нам ніде кохатися, нам ніде жити! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Завантаження...

© 2008 Медіастар
Передрук матеріалів тільки за наявністю
гіперпосилання на www.mediastar.net.ua