Зробити стартовою  |  Додати у вибране  |  RSS 2.0
Додати новину 
Львівська пошта
Політика |  Діловий світ |  Суспільство |  Погляд |  Кримінал |  Здоров'я |  Культура |  Спорт |  Туризм |  Пряма мова |  Фоторепортаж |  Всі новини 
» Нашоукраїці розповіли, як у Януковича знову обманули ус ... » На Львівщині 14-річна дитина загинула у ДТП на пішохідн ... » В Москві Ющенка вважають біснуватим, - Саакашвілі » Україна має стати інформаційно незалежною, - Стахів (ВІ ... » Податок на бездітність » Відбувається відеотрансляція з Іваном Деньковичем » Інфантіно назвав Суркіса і Колесникова супергригорієм і ... » БЮТ не пускають на вибори » У Львові пройде «Свято Вареника» » Місцеві ради після виборів оновляться на 20%
"Карпати" - "Галатасарай" - 1:1
Свавілля
»  «Стоп цензурі!» вимагає від СБУ пояснити, за шо ті викликають на допит блогера
»  Демократія повинна йти знизу, - Моравецький (ФОТО, ВІДЕО)
»  У Львові може не стати ще однієї міської лікарні
Слухати
Погляд
»  Екватор вступної кампанії 2010: результати громадського спостереження у Львівській області
»  Яка Церква істинна?
»  Чи стали нововведення у ЗНО-2010 проблемою для абітурієнтів?

Курс долара
Погода в Львові
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Календар
«    Вересень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архів новин

Партнери
Медіастар
Інтернет-видання Захід.NET
Новини західної України
Каталог підприємств Львова | www.businesslviv.com.ua
Газета Ратуша


2010-09-10 11:01:23

» Ющенку треба забути про високі державні посади, - Луценко
4-03-2010, 09:19 | Політика
Ющенку треба забути про високі державні посади, - ЛуценкоЮрій ЛУЦЕНКО, лідер Громадянського руху «Народна самооборона» вважає, що після бездарного керування державою впродовж останніх п’яти років колишньому президенту Віктору ЮЩЕНКУ треба забути про високі державні посади.

Так Луценко прокоментував інформацію, що з’явилась у ЗМІ, про зустріч з Вірою УЛЬЯНЧЕНКО, на якій вона намагалась схилити лідера «Народної самооборони» до підтримки кандидатури Віктора Ющенка на посаду прем’єр-міністра.

- Я спростовую інформацію про будь-які переговори щодо підтримки «Народною самообороною» кандидатури Віктора Ющенка на посаду прем’єра. Більше того, можу публічно заявити, що п’ять років президентства Ющенка — це п’ять років пустопорожньої псевдопатріотичної балаканини, не підтвердженої жодною справою, втрачених можливостей, зрад та удаваної боротьбі з корупцією, — так оцінив результати роботи Ющенка Юрій Луценко. - Думаю, що після цього йому треба забути про можливість обіймати будь-які високі державні посади.

Коментарі (0) | Роздрукувати |

 (голосів: 0)
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Інші новини по темі:

  • Нічні засідання «НС» не проводить, - Луценко
  • Луценко не тримає зла на Ющенка
  • Шанси Яценюка стати прем’єром — невеликі, - Луценко
  • Ющенко сподівається на прем’єрське крісло, коли з президентського посунуть
  • Тимошенко не буде «тіньовим» прем’єром
  • Луценко обіцяє вибори спокійні і без „каруселей”
  • Луценко сказав, як очистилася від зрадиників "Народна самооборона"

  •  

    » Додавання коментаря
    Ваше Імя:
    Ваш E-Mail:

    Код:
    Включите цю картинку для відображення коди безпеки
    відновити код
    Введіть код:

     


    Завантаження ...
    ВХІД В ЧАТ
    s
    Анонси
    »  10 вересня
    »  9 вересня
    Львів
    »  На реставрацію історичних вікон та брам львів’яни можуть отримати фінансову допомогу
    »  Депутати ЛМР за прозору тарифну політику
    »  Депутати ЛМР відхилили протест прокурора щодо жалобного дня 9 травня
    »  Львівські райці знову не дали ділянок для будівництва житла освітянам
    »  Львівський бюджет втратив 170 мільйонів депозитів?
    »  У Старосамбірському районі досі не ліквідували наслідки повені
    »  Кривчиці потопають у смітті
    Робота в Україні
    Загрузка...
    Новини Кіно і ТБ
    Загрузка...
    Загрузка...
    Популярні статті
    » Нашоукраїці розповіли, як у Януковича знову обманули ус ... » На Львівщині 14-річна дитина загинула у ДТП на пішохідн ... » В Москві Ющенка вважають біснуватим, - Саакашвілі » Україна має стати інформаційно незалежною, - Стахів (ВІ ... » Податок на бездітність » Відбувається відеотрансляція з Іваном Деньковичем » Інфантіно назвав Суркіса і Колесникова супергригорієм і ... » БЮТ не пускають на вибори » У Львові пройде «Свято Вареника» » Місцеві ради після виборів оновляться на 20%
    Завантаження...

    © 2008-2010 Медіастар
    Передрук матеріалів тільки за наявністю
    гіперпосилання на www.mediastar.net.ua