Зробити стартовою  |  Додати у вибране  |  RSS 2.0
Додати новину 
Львівська пошта
Політика |  Діловий світ |  Суспільство |  Погляд |  Кримінал |  Здоров'я |  Культура |  Спорт |  Туризм |  Пряма мова |  Фоторепортаж |  Всі новини 
» Нашоукраїці розповіли, як у Януковича знову обманули ус ... » На Львівщині 14-річна дитина загинула у ДТП на пішохідн ... » В Москві Ющенка вважають біснуватим, - Саакашвілі » Україна має стати інформаційно незалежною, - Стахів (ВІ ... » Податок на бездітність » Відбувається відеотрансляція з Іваном Деньковичем » Інфантіно назвав Суркіса і Колесникова супергригорієм і ... » За лікування нардепів українці заплатять понад 21 мільй ... » БЮТ не пускають на вибори » У Львові пройде «Свято Вареника»
"Карпати" - "Галатасарай" - 1:1
Свавілля
»  «Стоп цензурі!» вимагає від СБУ пояснити, за шо ті викликають на допит блогера
»  Демократія повинна йти знизу, - Моравецький (ФОТО, ВІДЕО)
»  У Львові може не стати ще однієї міської лікарні
Слухати
Погляд
»  Екватор вступної кампанії 2010: результати громадського спостереження у Львівській області
»  Яка Церква істинна?
»  Чи стали нововведення у ЗНО-2010 проблемою для абітурієнтів?

Курс долара
Погода в Львові
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Календар
«    Вересень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архів новин

Партнери
Медіастар
Інтернет-видання Захід.NET
Новини західної України
Каталог підприємств Львова | www.businesslviv.com.ua
Газета Ратуша


2010-09-06 07:27:29

» Звільнено заступника Мінекології, якого підозрюють у взятті хабаря
2-06-2010, 10:12 | Політика
Звільнено заступника Мінекології, якого підозрюють у взятті хабаряКабінет міністрів України звільнив заступника міністра екології, якого підозрюють у отриманні хабаря. Про це заявив на початку засідання Кабміну в середу, 2 червня 2010 року глава уряду Микола АЗАРОВ.

- Вчора рішенням уряду він звільнений з посади за порушення присяги держслужбовця, - сказав він. - Потрібно визнати, що сталася серйозна кадрова помилка, за яку необхідно спитати з винних. Ні для кого не робитиметься поступок, незважаючи на політичну приналежність.

Нагадаємо, За повідомленням прес-служба Генпрокуратури, в отриманні 200 тис. доларів хабара викрито посадовця Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

Коментарі (0) | Роздрукувати |

 (голосів: 0)
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Інші новини по темі:

  • Заступника міністра піймали на хабарі
  • Звільнено заступника Міноборони
  • Азаров вже має міністрів
  • Азаров звільнив керівника Львівської залізниці Мостового
  • Азаров не бачить у жінках хороших реформаторів
  • Віктор Бойко може позбутися міністерського портфеля
  • Хорошковський - голова СБУ (ДОПОВНЕНО)

  •  

    » Додавання коментаря
    Ваше Імя:
    Ваш E-Mail:

    Код:
    Включите цю картинку для відображення коди безпеки
    відновити код
    Введіть код:

     


    Завантаження ...
    ВХІД В ЧАТ
    s
    Анонси
    »  7 вересня
    »  6 вересня
    Львів
    »  У Львові пройде X Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев-2010»
    »  Стадіон до Євро2012 готовий на 40%
    »  Львівські націоналісти вшанують Василя Стуса
    »  Горбаль стабілізує ціну на гречку
    »  На виборах мера Львова Європейська партія визначається з кандидатом
    »  У Львові пройде П’ятий Міжнародний Салон художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»
    »  Академія держуправління при президентові України приймала нових вихованців
    Робота в Україні
    Загрузка...
    Новини Кіно і ТБ
    Загрузка...
    Загрузка...
    Популярні статті
    » Нашоукраїці розповіли, як у Януковича знову обманули ус ... » На Львівщині 14-річна дитина загинула у ДТП на пішохідн ... » В Москві Ющенка вважають біснуватим, - Саакашвілі » Україна має стати інформаційно незалежною, - Стахів (ВІ ... » Податок на бездітність » Відбувається відеотрансляція з Іваном Деньковичем » Інфантіно назвав Суркіса і Колесникова супергригорієм і ... » За лікування нардепів українці заплатять понад 21 мільй ... » БЮТ не пускають на вибори » У Львові пройде «Свято Вареника»
    Завантаження...

    © 2008-2010 Медіастар
    Передрук матеріалів тільки за наявністю
    гіперпосилання на www.mediastar.net.ua