Зробити стартовою  |  Додати у вибране  |  RSS 2.0
Додати новину 
Львівська пошта
Політика |  Діловий світ |  Суспільство |  Погляд |  Кримінал |  Здоров'я |  Культура |  Спорт |  Туризм |  Пряма мова |  Фоторепортаж |  Всі новини 
» «Fort.Missia 2010» (ФОТОРЕПОРТАЖ) » Райці Львова не дали громадськості перешкодити будівниц ... » Садовий, Тягнибок і Писарчук – рейтингові кандидати у м ... » Олена Бойко балотуватиметься в мери Львова (ФОТО, ВІДЕО ... » 8 березня посеред літа » Крапку у скандальній забудові «Знесіння» поставить Плат ... » Депутати ЛОР позбавили Хвойницького посади директора «Л ... » У парламенті треба шукати тверезі голови, - Народна Вла ... » У Донецьку назріває страйк шахтарів » Відбувся Інтернет-марафон від "МЕДІАСТАР"
Відкриття виставки Львів 1939-1941
Свавілля
»  Демократія повинна йти знизу, - Моравецький (ФОТО, ВІДЕО)
»  У Львові може не стати ще однієї міської лікарні
»  Тягнибока допитають у якості свідка
Слухати
Погляд
»  Чи стали нововведення у ЗНО-2010 проблемою для абітурієнтів?
»  Територіальна громада Львова - поза бюджетним процесом?
»  Генпрокуратура реанімувала замовну справу проти Тимошенко

Курс долара
Погода в Львові
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Календар
«    Липень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архів новин

Партнери
Медіастар
Інтернет-видання Захід.NET
Новини західної України
Каталог підприємств Львова | www.businesslviv.com.ua
Газета Ратуша


2010-07-30 04:19:04

» Наступного року у Львові відбудеться 50 фестивалів
29-12-2009, 10:00 | Туризм
Наступного року у Львові відбудеться 50 фестивалівУ Львові на 40% збільшилася кількість туристів. Про це повідомила на прес-конференції Оксана МИСЬКОВИЧ, керівник відділу туризму Львівської міської ради і додала, що Львів ставить за мету прийняти 1 мільйон туристів на рік.

- Ми плануємо робити опитування туристів для того, щоб знати, що туристам цікаво, краще працювати і створювати те, що їх цікавить. В 2010 році плануємо зробити Львів містом фестивалів, провести 50 фестивалів, - повідомила вона.

Крім того, Андрій СИДОР, начальник управління культури та туризму Львівської міської ради розповів, що сьогодні минув рік з часу запровадження у Львові «Чудо-туру». Нагадаємо, вулицями Львова курсує спеціальний поїзд, який возить туристів та усіх охочих по усіх старовинних вуличках міста. Щоправда, послуги чудо-поїзда є платними.

- 29 грудня 2008 року Україна вперше почула про таке поняття як чудо-поїзд, регулярні екскурсійні тури. Екскурсії провадять сімома мовами: українською, польською, англійською, німецькою, російською, французькою та італійською. За цей рік нашими клієнтами було понад 60 тисяч туристів. Журнал «LvivToday» визнав наш поїзд туристичною атракцією року. Ми провели безкоштовні екскурсії для близько 1 тис. малозабезпечених дітей. А також 2 тис. школярів в час канікул скористались екскурсією за пільговою ціною. Більшість туристів було з України, - розповів Андрій СИДОР.

Коментарі (0) | Роздрукувати |

 (голосів: 0)
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Інші новини по темі:

  • Туристи катаються у Львові на чудо-бусі
  • Львів формує туристичний бренд
  • Сидор став радником Садового
  • У Львові працює новий туристичний портал
  • На Різдво Львів відвідало 10 тис. туристів
  • «Вихідні за півціни» зібрали у Львові пів-України
  • Цього року потік туристів до Криму збільшився

  •  

    » Додавання коментаря
    Ваше Імя:
    Ваш E-Mail:

    Код:
    Включите цю картинку для відображення коди безпеки
    відновити код
    Введіть код:

     


    Завантаження ...
    ВХІД В ЧАТ
    s
    Анонси
    »  20 липня
    »  19 липня
    Львів
    »  Рекламні щити у Львові продадуть на аукціоні
    »  У Львові фінішував чемпіонат МВС з офіцерського триборства
    »  Львівські нашоукраїнці закликають об'єднатися проти регіоналів
    »  Горбаль представив нового прокурора Львівщини Пришка
    »  Львівщина шукає спонсорів у Великобританії
    »  На Львівщині троє дітей потрапили у ДТП. З початку року – 83
    »  Після спеки Львовом пронесеться буревій
    Робота в Україні
    Загрузка...
    Новини Кіно і ТБ
    Загрузка...
    Загрузка...
    Популярні статті
    » «Fort.Missia 2010» (ФОТОРЕПОРТАЖ) » Райці Львова не дали громадськості перешкодити будівниц ... » Садовий, Тягнибок і Писарчук – рейтингові кандидати у м ... » Олена Бойко балотуватиметься в мери Львова (ФОТО, ВІДЕО ... » 8 березня посеред літа » Крапку у скандальній забудові «Знесіння» поставить Плат ... » Депутати ЛОР позбавили Хвойницького посади директора «Л ... » У парламенті треба шукати тверезі голови, - Народна Вла ... » У Донецьку назріває страйк шахтарів » Відбувся Інтернет-марафон від "МЕДІАСТАР"
    Завантаження...

    © 2008-2010 Медіастар
    Передрук матеріалів тільки за наявністю
    гіперпосилання на www.mediastar.net.ua